Aliexpress Promosyon Kodu

Aliexpress promosyon kodu ile alışverişlerinizi çok daha ucuza getirebilirsiniz.  E-ticaretin artık hayatımızın ayrılmaz bir parçası olduğunu söyleyebiliriz. Aliexpress kupon kodu ile neler yapabilirsiniz? Gelin, hep birlikte inceleyelim!

Aliexpress Promosyon Kodu Nasıl Kullanılır?

Öncelikle indirim kodunu almak için sayfamızda yer alan güncel kodların yer aldığı butonlardan birini tıklayın.

Ardından kodu ödeme sayfasında yer alan “Promosyon Kodu” bölümüne yapıştırın.

aliexpress promosyon kodları 11 11 aliexpress kupon kodu siparişiniz aşarsa indirim sağlar

Resimde görüldüğü üzere 2  dolar indirim sağlandı. Aliexpress indirim kuponu kullanımı noktasında bazı hususları bilmeniz gerekiyor! İlk olarak, kuponları aktif hale getirmelisiniz. Bu sayede, siparişlerinizde indirimler yapılmasını sağlayabilirsiniz. Aliexpress kupon kodu almak kadar kullanmak da sizin için hiç zor olmayacak!

aliexpress indirim kodu ve aliexpress kupon kodu çalışan aliexpress promosyon kodları

İndirimli alışveriş yapmak herkesin dileği! Bu noktada, Aliexpress indirim imkanları sayesinde bu amacınıza ulaşabilirsiniz. Alixpress indirim kodunu kullanmak için ilk olarak uygulamanın ana sayfasının en üst kısmında yer alan üç çizgili butona tıklamalısınız. Bir başka deyişle, kendi profilinizin üzerine tıklamanız gerekir. Kendi profilinize girmenizle beraber açılan ekrandan aşağı doğru inmelisiniz. Bu noktada, Aliexpress ürünleri arasında seçim yapmalısınız. Seçmiş olduğunuz ürünün alt kısmındaki indirimler ve kuponlar bölümünden Aliexpress indirim kuponunu kullanmalısınız. Bu sayede, istediğiniz üründe indirim yaptırabilirsiniz.

Aliexpress indirim kuponları ile alışveriş deneyimlerinizi daha da zevkli hale getirmektedir. Oldukça basit bir şekilde uygulayabileceğiniz bu yöntem ile alışverişlerinizi hem hesaplı hem de eğlenceli hale getireceksiniz. Alacağınız üründe indirim yapılmasını sağlayan indirim kuponu ile size uygun olan ürünü fiyatını düşünmeden satın alabileceksiniz. Aliexpress hesabınıza tanımlı olan kuponların görünür olduğundan emin olmalısınız. Buna ek olarak, indirim kuponunun aktif olduğundan emin olmak için sepet kısmına bakmalısınız. Aliexpress indirim kuponu ile dilediğiniz kadar farklı ürüne toplu olarak indirim yaptırabilirsiniz. Bunun yanı sıra, ürünlere tek tek indirim yaptırma şansınız da bulunmaktadır. Sipariş özeti sırasında hesabınızda bulunan indirim kuponu veya kodunu aktif hale getirerek kullanma şansına da erişebilirsiniz.

Aliexpress indirim kodu; dünya üzerinde belki de milyonlarca kişi tarafından kullanılmaktadır. Bu kod ile her kategoriden ürünleri çok daha uygun fiyatlara alırsınız. Hem Aliexpress’in kendisi hem de bünyesinde bulunan satıcılar tarafından uygulanan indirim kodları bulunmaktadır. Günlük hayatta bir şeyler alırken indirim yapılmasını herkes ister. Bunu eyleme dökmenin yolu ise Aliexpress tarafından verilen indirim kodunu kullanmaktan geçmektedir.

Aliexpress indirim kodu sayesinde bilhassa yıl içerisinde birden çok kez alışveriş yapan birisi olarak bin liradan fazla indirim kazanabilirsiniz. Aliexpress ürünlerini beğeniyor olabilirsiniz. Milyonlarca ürün çeşidinin olduğu bu siteden alışveriş yapmak ciddi bir ayrıcalıktır. Ancak, indirim kuponu olmadan özellikle ödemeler sırasında zorluk yaşayabilirsiniz. Bu noktada, Google üzerinde Aliexpress indirim kodu şeklinde aramalar yaparak istediğiniz indirim koduna veya kuponuna erişim sağlayabilirsiniz.

Aliexpress bünyesinde yer alan neredeyse tüm mağazaların ürünlerinin daha hızlı satılması için promosyon kodu, indirim kodu veya indirim kuponu sunduğunu belirtmek gerekir. Bu noktada, herhangi bir ürünü satın alırken satıcısına ürünün çok hoşunuza gittiğini belirten bir mail gönderebilirsiniz. Bu sayede, ürün ile ilgilendiğinizi gören satıcının da size indirim kodu göndereceğini söyleyebiliriz. Bu taktik; bilhassa Aliexpress’te çok fazla işinize yarayacaktır.

Aliexpress indirim zamanlarını yakından takip etmeniz gerekiyor. Bu gibi zamanlarda, Aliexpress indirim kuponu dağıtımı yapmaktadır. Aliexpress indirim kodu veya kuponu; hem mail adresinizde hem de Aliexpress hesabınızda yer alabilir. Daha önce de söylediğimiz gibi Aliexpress yeni kullanıcı kuponu kullanımı da vardır. Bu kuponun kullanımı son derece kolaydır.

Sonuç olarak, Aliexpress indirim kuponu arayışı içerisindeyseniz yukarıdaki hususları dikkate almanız gerekiyor. Promosyon, kupon veya indirim kodu ile Aliexpress’in pırıltılı dünyasına siz de adım atacaksınız!

Aliexpress Promosyon Kodu Özellikleri Nelerdir?

Aliexpress; müşterilerine promosyon ve indirim konusunda farklı avantajlar da sunmaktadır. Bunlardan birisi de seçkin kupon olarak geçmektedir. Aliexpress tarafından e-posta adresinize sınırlı süre içerisinde yapacağınız alışverişlerde kullanabileceğiniz indirim kodu gönderilmektedir. Aliexpress sipariş sayısını arttırmak isteyen birçok satıcı bu tarz indirim kodlarından faydalanır. Ancak, size gönderilen indirim kodları; yalnızca seçkin ürünlerde kullanabileceğiniz kodlar olacaktır. Aliexpress tarafından yeni kullanıcı kuponu olarak tanımlanan sayfalar var ise bu sayfalardan herhangi birisine tıklamanızla beraber karşınıza birtakım indirim kodları çıkacaktır. Dört, üç, iki veya bir dolar şeklinde karşılaşabileceğiniz indirim kodları ile mevcut siparişlerinizi daha ucuz hale getirebilirsiniz. Ancak, alışveriş yaparken belirli kurallara dikkat etmeniz şart! Bu kurallara uyduğunuz takdirde size verilen indirim kuponu ile herhangi bir ücret ödemeden satıcılardan alışveriş yapabilirsiniz.

Aliexpress seçkin kuponuna sahip olduğunuz takdirde kuponun süresinin geçmiş olmadığı noktasında emin olmalısınız. Bir başka deyişle, kuponları yalnızca geçerlilik süresi içerisinde kullanabilirsiniz. Bunun yanı sıra, yeni indirim kuponları da elde ederek elinizdeki sayısız indirim kuponunu çevrenize dağıtabilirsiniz. Bu sayede, onların da indirimli alışveriş yapmasını sağlayabilirsiniz. Aliexpress; sitesini düzenli olarak ziyaret eden müşterilerinin kupon toplamasını veya almasını daha kolay hale getirmek için birtakım uygulamalardan faydalanmaktadır. Bir başka deyişle, Aliexpress; kupon kazanmanızı çok daha eğlenceli hale getirmektedir.

Çalışan Aliexpress Promosyon Kodları

Aliexpress seçkin kupon ile birçok ürünü indirimli alabileceğiniz gibi siparişlerinizi bedavaya da getirtebilirsiniz. Bu sayede, kendi zevkinize uygun ürünleri satın alma ayrıcalığına erişebilirsiniz. Seçkin kupon kullanımı da son derece basittir. Yine sipariş özeti kısmında bu kupona sahip olduğunuza dair işlem yapmanız istenmektedir. Ancak, edinmiş olduğunuz indirim kodlarını kullanmak için size ait olan kuponun aktif olup olmadığını kontrol etmelisiniz.

İnsanlar, alışveriş yapmak için mağaza mağaza gezmek yerine internet ortamını tercih ederler. Bu noktada, işini iyi yapan ve müşterilerine birden çok seçenek sunan bir alışveriş sitesinin önemi ortaya çıkmaktadır. Aliexpress; geçmiş yıllarda Amazon ve eBay kadar popüler olmasa da bilhassa son yıllarda bu siteleri geçerek zirveye oturmuştur.

Hem kaliteli hem de ucuz ürünleri bulabileceğiniz tek adres olan Aliexpress; aynı zamanda birçok avantajı sizlerle buluşturmaktadır.

Daha önce de söylediğimiz gibi online alışveriş artık hayatımızın bir parçası olmuş durumda! Hepimiz internet üzerinden alışveriş yaparken bir taraftan da almış olduğumuz ürünlerin indirimli olmasını hayal ederiz! Bu gerçeği fark eden Aliexpress ise daha çok kişinin alışveriş yapmasını sağlamak adına promosyon kodu sunuyor. Ancak, Aliexpress kupon kodu bulmak zannedildiği kadar kolay değil!

İndirim Sağlayan Kupon Kodu

Aliexpress dünyasında hem küçük hem de büyük satıcıların olduğunu söyleyebiliriz. Avantajlı satışı yapılan ürünleri ve kampanya fırsatı bulunan diğer ürünleri gün içerisinde e-mail hesabınıza mail olarak gönderen bir site olan Aliexpress; yurt dışı merkezli olmasından dolayı fiyat konusunda çok ciddi avantajlar sunuyor. Kendi ülkenizden 90 TL’ye satın alacağınız bir ürünü Aliexpress üzerinden 30 TL’ye satın alabilirsiniz. Vergi dahil olmak üzere ortalama 50 TL’ye size ulaşan bu ürün sayesinde neredeyse 40 TL kazancınız olacaktır.

Siparişiniz belli bir rakamı aşarsa ürün sahibi de ek indirim kodu tanımlayabiliyor.

Aliexpress’ten uygun fiyatlı olarak alışveriş yapmak için yine Aliexpress tarafından kullanıcılara sunulan 3, 4 veya 5 haneli promosyon kodu bulmanız şarttır. Bu noktada Aliexpress kupon kodu sağlayan birçok internet sitesinin olduğunu söylemeliyiz. Kupon sitelerinde anlaşmaları sağlanan linklere tanımlanmış kısa süreli kullanımda fayda sağlayan kuponlar yer almaktadır.

Aliexpress; sizi fırsatlar dünyası ile tanıştıran bir online alışveriş sitesidir. Bu sitede alışveriş yaptığınız takdirde en kaliteli ürünleri en uygun fiyatlarla alma şansına erişebilirsiniz. Promosyon kodunun kullanımı son derece basittir. Alışveriş yaparken en son sürece geldiğinizde sipariş özeti kısmı karşınıza çıkacaktır. Sipariş özetinde yer alan promosyon kodu kısmına kodu kopyala yapıştır şeklinde girmeniz istenmektedir. Kupon kodları sayesinde hangi ülkede veya şehirde olursanız olun ürünleri son derece uygun fiyatlarla alma şansına erişeceksiniz. Sonuç olarak, promosyon kodu, son derece basit bir şekilde kullanılmaktadır.

Süresi Dolmuş İndirim Kodu Çalışır mı?

Promosyon kodunun yanı sıra kullanıcılara özel olarak tanımlanmış kategori sayfaları bulunmaktadır. Söz konusu sayfalardan otomatik promosyon kodu tanımlanmış indirimli ürünleri satın alma şansınız da vardır. Bir başka deyişle, Türkiye’deki alışveriş sitelerinde de olduğu gibi bazı ürünleri hali hazırda indirimli olarak alma şansına erişebilirsiniz.

Aliexpress; ilk kez alışveriş yapacaklar için ise daha farklı bir avantaj sunmaktadır. Kullanıcıların siteye kayıt olmaları sırasında karşılarına ilk kez gelen sayfada özel olarak promosyon indirim kodları yer alır. Bir başka deyişle, sayfada bulunan promosyon kodlarını yeni kullanıcılar ilk siparişlerinde anlık olarak kullanabilirler. Buna ek olarak, mobil uygulama üzerinden hediye çekleri de kazanılmaktadır. Kazanılan hediye çekleri; farklı bir ürün satın alınması sırasında da kullanılabilir. Bu sayede, neredeyse yüzde elliye kadar varan indirimlerden faydalanılabilir. Aliexpress; gerçek anlamda en ucuz ürünlerin yer aldığı bir alışveriş sitesi olarak dikkat çekmektedir. Aynı zamanda, hizmetlerini ve ürünlerini son derece kaliteli bir şekilde sunmaktadır.

Aliexpress; promosyon gibi konularda da değerli müşterilerine birçok avantaj vaat etmektedir. Bilhassa özel günlerde zaman zaman siteye tanımlı e-posta adreslerine indirim sağlayan promosyon kodları gönderilmektedir.

Aliexpress kupon kodunun geçerli olup olmadığını öğrenmek isteyenlerin bazı hususlara dikkat etmesi gerekir. Aliexpress sitesinde ve mobil uygulamasında bulunan kupon ve jetonlar kısmı önem taşır. Ücretsiz olarak mobil uygulama üzerinden satın alma işlemini gerçekleştirenler; kupon kullanım kısmının nasıl olduğunu bilmelidirler. Bir başka deyişle, sipariş alınması sırasında kuponların nasıl alınacağı ve kullanılacağı da önem taşır. Aliexpress kuponları; siparişleriniz sırasında çok fazla işinize yarayacaktır. Çünkü, ürün alırken indirim sağlayan kodlar dizilimi olduğunu söyleyebiliriz. Ancak, kupon olmadan da yalnızca indirim kodu ile indirimli alışveriş yapmak mümkün olmaktadır.

Aliexpress; her hafta güncel kampanyalar düzenlemektedir. Süresi dolmuş kampanyalar yerine bu tür güncel kampanyaları takip etmeniz gerekmektedir. Çünkü bazı kampanyalar çabuk sona eriyor. Kupon kodu tanımlanmış indirimli ürünler sayfası şeklinde özellikle kategorilere ayrılmış seçkin ürünler listelenmektedir. Karşınıza çıkan bu sayfalarda ürüne tanımlanmış kupon sayesinde alacağınız ürünü ücretsiz kargo seçeneği ile satın alma şansına sahip olabilirsiniz. Aliexpress indirim konusunda müşterilerine birçok avantaj tanımaktadır.

Aliexpress ile ilgili bir diğer önemli husus ise jetonlar olmaktadır. Jetonlar ile biriktirilen puanlar sayesinde istediğiniz ürüne hiçbir şekilde para ödemeden sahip olabilirsiniz. Bir başka deyişle, jeton puanları; aynı zamanda indirim kuponu niyetine de kullanılmaktadır. Fakat, bazı günlerde jeton puanları ile kazanılan ürünlerin gelmemesine rastlayabilirsiniz. Aliexpress; bu gibi hususlarda hemen devreye girerek müşterisini hiçbir şekilde mağdur etmez. Yine de kupon kullanarak satın aldığınız ürünü geri iade ederken parasını almakta zorlanabilirsiniz. Aliexpress tarafından tanımlanan kupon kodları haricinde sitedeki satıcıların kendilerine ait olan mağazalarındaki indirim kodları da kullanılmaktadır.

Aliexpress Nedir? Avantajları Nelerdir?

Aliexpress.com adresinde hizmet veren bu sitenin 2010 yılından bu yana hayatımızda olduğunu söyleyebiliriz. Çin mallarının doğrudan alıcılara ihraç edilmesini sağlayan Aliexpress; Çin merkezli online bir platform olmakla beraber uluslararası satış amacıyla kurulmuştur. Bir başka deyişle, Çin Halk Cumhuriyeti vatandaşlarının bu site üzerinden alışveriş yapması mümkün değildir.

Aliexpress; 1999 yılında kurulan ve Chinese Yahoo gibi birçok portalı da yöneten Alibaba Grup’a aittir. Bu site üzerinden alışveriş yapmak son derece kolay! Dünyanın her yerinden kullanıcıların erişimine uygundur. Hem masaüstü hem de mobil platformlar için uygun versiyonları bulunmaktadır. Aliexpress’ten satın alacağınız şeylerin herhangi bir sınırı yok! Kıyafet, elektronik, yiyecek ve içecek, kozmetik, iç tasarım ve daha birçok kategorilerde çok çeşitli ürün seçenekleri sizleri beklemektedir. Aliexpress’te satılan ürünlerin fiyatının neden bu kadar düşük olduğuna dair birçok önyargı vardır. Ancak, ürünlerin bizzat Çinli üreticiler tarafından satılıyor oluşu bahsettiğimiz fiyat avantajını devreye sokmaktadır. Bir başka deyişle, fabrika ortamından ulaştırılan ürünleri en düşük fiyatlarla satın alma fırsatını yalnızca Aliexpress’te bulabilirsiniz.

Aliexpress Promosyonu ile Alışveriş Yapmaya Nasıl Başlanır?

Aliexpress; bahsettiğimiz özelliklere sahip olsa da bilhassa ilk kez bu siteyi kullanacak olanların indirim kodu kullanarak alışveriş yapma konusunda birtakım tereddütler yaşadığını söylemeliyiz. Ancak, aklınızda herhangi bir endişenin olmasına gerek yok! Çünkü, Aliexpress kupon kodu ile alışveriş yapmak; klasik bir online alışveriş sitesine kıyasla çok farklı özellikler taşımıyor!

Aliexpress’te İngilizce dışında birçok dil seçeneğinin olması ciddi bir avantaj olarak dikkat çekiyor. Bu sayede, yabancı dil bilginiz sıfır olsa dahi kısa sürede siteye kayıt olabilir ve alışveriş yapmaya başlayabilirsiniz. Ayrıca, yeni kullanıcılar için kısa bir kullanma kılavuzu da bulunmaktadır. Aliexpress ile alışveriş yapmaya başlamadan önce kendi hesabınızı oluşturmak zorundasınız. Bu sayede, giriş yapma ve ürün satın alma imkanına erişeceksiniz. Bunun için ilk olarak Aliexpress.com sitesini ziyaret etmeli ve ana sayfanın sağ üst köşesinde bulunan giriş yap/katıl ve ücretsiz katıl butonuna tıklamalısınız.

Aliexpress hesabı oluşturmak için istediğiniz takdirde e-posta adresinizi kullanabilirsiniz. Buna ek olarak, Facebook, Google ve VK hesaplarınız ile de hiç uğraşmadan kullanıcı hesabı oluşturma şansınız yer almaktadır. E-posta adresi ile kaydolmayı tercih ettiğiniz takdirde adınız, soyadınız, e-posta adresiniz ve şifreniz ile ilgili bilgileri de eklemelisiniz. Doldurmuş olduğunuz formu gönderdikten sonra süreç tamamlanacaktır. Alışveriş yapmaya başlayabilirsiniz!

Yıl İçerisinde Güncellenen İndirim Kodları

Aliexpress.com adresini ziyaret ettikten ve kullanıcı hesabınız ile giriş yaptıktan sonra herhangi bir ürünü arayabilir indirim kodu bunun için önünüzde iki farklı seçenek vardır. Kullanıcı arama paneline istediğiniz ürünün adını yazarak gelen sonuçları inceleyebilirsiniz. Bunun yanı sıra, istediğiniz takdirde tüm kategorilere tıklayarak daha çok seçenek arasından tercih yapabilir kuponu göster seçeneği ile kuponları göstertebilirsiniz. Aramış olduğunuz ürünü bulduktan sonra ürünün üzerine tıklayarak indirim var mı yok mu ve ürün hakkındaki tüm bilgilere erişim sağlayabilirsiniz.

Ürün sayfasında o güne kadar kaç kişinin o ürünü sipariş ettiği, kaç kişinin istek listesine eklediği ve satıcının puanı gibi bilgilere erişim sağlayabilirsiniz. Yıldızların sayısı aşarsa ürünü kaç kişinin satın aldığını ve kaçının üründen memnun kaldığını ifade eder. Bu noktada, ürünü satın almayı planlıyorsanız ürün açıklamasını dikkatli bir şekilde okumalısınız. Ardından, ürün ile ilgili diğer kullanıcıların fikirlerine göz atmalısınız. Bir başka deyişle, kaç kişinin üründen memnun olduğunu görmüş olursunuz.

Aliexpress üzerinden alışveriş yaparken ürün üzerindeki fazla bilgi varsa çok iyi. Eğer ali express ürünlerini inceleyecek çok fazla vaktiniz yoksa ve satıcı puanı yüksek bir ürünü hemen satın alıp çıkmak istiyorsanız kupon kodu sona ermeden şimdi satın al butonuna tıklamalısınız. Teslimat adresinizi girdikten sonra bulunduğunuz ülkeye bağlı bir ödeme yöntemini seçerek sürece devam edebilirsiniz. Kupon kodu ile yüzde olarak uygun fiyatla ödemeyi yaptıktan ve onayı aldıktan sonra satın almış olduğunuz ürünün teslim edilmesini bekleyebilirsiniz.

Aliexpress’ten İndirim Yapmanın Avantajları

Ali express sitesinde siparişiniz satıcının belirlemiş olduğu miktarı aşarsa belirli bir yüze oranda bir indirim kodu otomatik uygunlanır. İndirim herkesin istediği bir şey. Sitemizde yer alan süresi dolmuş Aliexpress kupon kodları yer almamaktadır. Bazı aliexpress promosyon kodları erkek giyim ürünlerinden inanılmaz indirim sağlıyor.

Promosyon kodları çin’deki üreticilerden indirim sağlayarak cazip fiyatlarla ürün alma imkanını sizlere sunr. Aliex express aynı zamanda alıcı koruması adı altında farklı özelliklere de sahiptir. Bir başka deyişle, indirim kodu ile üzerindeki normal fiyatından indirim sağlayarak satın almış olduğunuz ürün elinize ulaşmadığı takdirde Aliexpress ile temasa geçerek tam bir geri ödeme talep edebilirsiniz. Bunun yanı sıra promosyon kodları indirim sağladığınız ürünün sizde kalmasına karşılık olarak kısmi ödeme de alabilirsiniz. Bir başka deyişle, aliexpress kupon kodu ile indirim sağladığınız ürünler hiç ulaşmayan ve sitede göründüğü gibi olmayan ürünler içinde site hiçbir müşterisini mağdur etmemektedir.

Ali express tüm bunlara ek olarak alacağınız ürünler için indirim sağlanması açısından siparişiniz ne olursa olsun son derece kullandığınız kupon kodu süresi dolmuş olsa bile seçkin indirim kodu ile alışverişlerinizi uygun fiyat üzerinden almanızda öncülük etmektedir. Basit bir ödeme sistemine sahiptir. İndirim kuponu göster seçeneği ile süresi bitmemiş bir kaç haneli kupon kodu işinizi görecektir. Dünyanın her yerinden belki de milyonlarca kişinin kullandığı bir sitede yalnızca dakikalar içerisinde ödeme yapabiliyor olmak ciddi bir avantajdır.

aliexpress promosyon kodları

Ali Express Kodu ile Extra İndirim Sağlayın

Bunun yanı sıra, Aliexpress; kullanıcıları için birçok farklı imkan daha sunmaktadır. Ekstra indirim ve ücretsiz teslimat gibi birçok promosyonel kuponun varlığından söz edebiliriz. Bir başka deyişle, Aliexpress kupon kodu ile zaten uygun fiyatlı olan alışverişlerinizi çok daha ucuza getirebilirsiniz.

Tek gerekli şey süresi dolmamış aliexpress kupon kodu. Ali express hakkında birkaç detaydan daha bahsetmeliyiz çok fazla avantajı olan bu site üzerinden herhangi bir ürünü satın aldığınız takdirde 60 ila 90 gün kadar beklemelisiniz. Siparişiniz bu sürenin ardından elinize ulaşacaktır. Ancak, Premium kargo seçeneği sayesinde bu süreyi azaltabilirsiniz. Bunun için ekstra ücret ödemeniz gerekiyor. Buna ek olarak, düşük kaliteli ürün alma ve sizi dolandırmaya çalışanlarla da karşılaşma riskiniz her zaman vardır.

Ancak, bu tip satıcıları tespit edip gerekli yerlere şikayet ettiğiniz takdirde sorun kalmayacaktır. Aynı riskin imitasyon ürün satın alma konusunda da bulunduğunu söylemeliyiz. Son olarak, İngilizce, Çince ve Rusça dışındaki diğer dillerde verilen hizmet biraz daha sınırlıdır. Özellikle erkek kıyafetleri ile ilgili ürünler belli bir sipariş veya rakam üzerindeki toplam fazla miktarı aşarsa fiyat yarı yarıya düşmektedir. Sayfamızda yer alan sona ermeyen indirim kodu seçeneklerinden kuponu göster butonunu tıklayarak kodu açabilirsiniz.

Aliexpress; hem avantajları hem de dezavantajlarıyla son derece kaliteli bir alışveriş sitesidir. Sayfamızda Aliexpress’in ne olduğu ve sunmuş olduğu avantajlar kadar Aliexpress promosyon kodu hakkında da bilgi alabilirsiniz.

İçeriği Sevdiklerinizle Paylaşın!

Yorum yapın