Teyzeye Doğum Günü Mesajı İle Teyzenizi Yeni Yaşında Mutlu Edin

Teyzeye doğum günü mesajı olarak atabileceğiniz birbirinden farklı doğum günü mesajlarını sizler için bir araya getirdik. Anne yarısı olarak adlandırdığımız çok sevdiğimiz teyzelerimizi doğum gününde mutlu etmek için bu anlamlı ve güzel doğum günü mesajlarından yararlanabiliriz.

İşte bizler için çok değerli olan teyzelerimize, doğum günü gibi anlamlı bir günde kendini daha özel hissettirecek doğum günü mesajları;

 • Herkesin bir teyzesi olmalı bu hayatta. Canı sıkkın olduğunda başını yaslayabileceği candan öte bir dost. Biricik teyzeciğim iyi ki doğdun.
 • Canım teyzeciğim iyi ki doğdun, iyi ki varsın. Sağlık, başarı, aşk, mutluluk ve kısacası hak ettiğin her şey yeni yaşında seninle olsun.
 • Bugün de senin doğum günün teyzeciği. Tıpkı senin yaptığın gibi ellerin her zaman avuçlarımda olacak. İyi ki benim teyzemsin, yeri geldiğinde arkadaşımsın, sırdaşımsın, suç ortağımsın. Kısacası sen her şeysin.
 • Teyze bambaşka bir şeydir benim için. Bana sen öğrettin düştüğümde kalkmayı… Annem kadar sen de yanımdaydın. Candan öte biricik teyzem iyi ki varsın dilerim ki yeni yaşın sana tüm güzellikleri getirsin.
 • Sevgili teyzem, bana öğrettiğin tüm hayat dersleri için teşekkür ederim. Sen olmasaydın hayatım bu kadar harika olamazdı. Paylaştığımız harika anıları sonuna kadar saklayacağım, seni seviyorum. Doğum günün kutlu olsun.

Teyzeye Doğum Günü Mesajı Olarak Neler Yazılabilir?

teyzeye doğum günü mesajları

Teyzelerimiz bize annelerimizden sonra en şefkatli ve merhametli davranan kişilerdir. Bu yüzden anneler günü, doğum günü gibi özel günlerde teyzemizi de mutlu etmek isteriz. Hediye almanın yanı sıra bu mutluluğu sözler ve mesajlar ile de gerçekleştirebiliriz. Yeğenden teyzeye kendini özel hissettirecek anlamlı doğum günü mesajları ile teyzenize onu ne kadar sevdiğinizi yazabilir, hep yanınızda olduğu için teşekkürlerinizi sunabilirsiniz.

Teyzeye doğum günü mesajları;

 • Kalbinin güzelliği yüreğine vurmuş. Her şeyin tam bir iki kanadın eksik teyzem. Doğum günün kutlu olsun bir tanecik güzel teyzem benim. Seni çok seviyorum.
 • Evimizin güldüreni, neşesi. Hep bizimle ol bizi hiç bırakma teyzem. Sen bizim gökyüzümüzdeki güneşimiz, gecemizdeki yıldızımızsın. Sen bizim için çok özelsin teyzem doğum günün kutlu
 • Yaptığın iyilikleri ve fedakarlıkları bu mesaja sığdıramam. Hep yanımda olduğun için teşekkür ederim. Bende senin her zaman yanındayım. İyi ki doğmuşsun altın kalpli teyzeciğim.
 • Doğduğun gün bulutları yırtarak bir güneş gibi etrafına aydınlık saçarak girdin hayata. Hep sevgiyle yaşa. Nice yaşlara güzeller güzeli canım teyzem.
 • Teyzem, sen anne yarısı olmaktan çıkıp canımın yarısı oldun artık. Varlığın için şükrediyorum. İyi ki doğdun ve iyi ki benim teyzem oldun. Doğum günün kutlu
 • Sana binlerce kez öpücük ve kucak dolusu sevgi yolluyorum buradan. Bil ki unutulmadın. Hep yanındayım. İyi ki doğdun.
 • Bir mesajınız var. Bu bir sürpriz mesajı. Sana şans getirmek için burada. Gözlerini kapat ve dileğini dile. Mutlu yıllar teyzeciğim.
 • Anne yarısıdır boşuna dememişler. Annem kadar elinden geleni yaptın. İyiliğini, merhametini, sevgini hiçbir zaman esirgemedin. Canıma can, hayatıma değer duygun. İyi ki benim teyzem oldun ve iyi ki doğdun.

Teyzenizi Özel ve Değerli Hissettirecek Uzun Doğum Günü Mesajları

Teyzeler anlamlı ve özel hissettirilmesi gerekilen önem verdiğimiz kişilerdir. Teyzesine olan duygularını dolu dolu uzun mesajlarla aktarmak isteyenler için uzun ve anlamlı teyzeye doğum günü mesajı örnekleri;

 • Geleceğini oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim. Nice senelere altın kalpli güzel teyzem, bana her zaman ilgili olduğun için teşekkür ederim.
 • Sakın üzülme hayatın hızına, en güzel yıllar çabuk geçenlerdir. Geleceğini oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim.
 • Canım teyzem, umarım bu yıl senin için yarım kalan her şeyin tamamlandığı, başarının zirve yaptığı ve çok sağlıklı geçen bir yıl olur. Yeni yaşında büyük umutlar ve büyük şanslar seni karşılasın. Her zaman yanındayım canım teyzem iyi ki anne yarısı olarak yalnızca seni bildim.
 • Kelimeler anlamsız gelebilir ben senin her zaman yanındayım mutlu gününde değil zor zamanında seninleyim. Doğum günün kutlu olsun teyzeciğim. Her zaman bir altın gibi parılda.
 • İçimden gelen sözleri sana nasıl aktaracağımı bilemiyorum. Güzel dileklerimi sana yolluyorum. Doğum günün sana tıbbı şaşırtacak kadar sağlık, melekleri kıskandıracak kadar mutluluk getirsin teyzeciğim iyi ki doğdun.
 • Tonton bir nineye doğru yol alıyorsun, her doğum günü seni biraz daha yaşlandırıyor. Ama sen nine de olsan çok tatlı, çok şeker birisi olursun şimdi olduğun gibi. Doğum günün kutlu olsun.
 • Bugün doğum günün olduğu için farkIı ve özel olduğunu mu sanıyorsun sen? Oysa sen benim için sadece bugün değil her gün farkIı ve özelsin. Dostluğunun, arkadaşlığının verdiği keyfi sana anlatmam çok zor. Kalbim hep seninle. İyi ki varsın. Birlikte daha nice yaşlara teyzem.

Teyzesine İyi Ki Varsın Demek İsteyenler İçin Özel Mesajlar

teyzeciğim günün kutlu mutlu olsun güzel sözleri

Teyzesine iyi ki varsın demek isteyen herkes teyzeye doğum günü mesajı ve iyi ki varsın mesajlarından yararlanarak teyzesinin mutlu olmasını sağlayabilir.

 • Teyzeler yeğenlerini ayrı bir sevgi ile sever. Onların yoluna ışık olmayı severler. Sende bana mükemmel bir teyze oldun iyi ki doğdun. İyi ki varsın!
 • Yüzünde her zaman bir gülümseme olsun çünkü sana çok yakışıyor. Daha nice mutlu yıllara teyzeciğim.
 • Pastanın etrafında sevdiklerin, senin etrafında sevenlerin olsun teyzeciğim bugün senin günün iyi ki doğdun. İyi ki varsın!
 • Herkesin teyzesi vardır ama benim teyzem bir başkadır. Sadece teyze değildir o; en yakın arkadaş bazen de sırdaştır. Her şeyim bir tanecik teyzem daha birlikte nice mutlu yaşlarımız olsun inşallah. Seni çok seviyorum. Sen iyi ki varsın!
 • Sen baha hep, “teyze olmak çok güzel bir duygudur. O duyguyu ilk hissettiğimde sen minicik bir parçaydın ve ben seni seviyordum. Hayata gözlerini açmanı dört gözle bekliyordum. Açtığın an dünyanın en mutlu kişisi oldum” derdin. Şimdi de ben sana diyorum. Dünyanın en mutlu yeğeniyim iyi ki varsın teyzeciğim iyi ki doğmuşsun.
 • Yüzünde görmeye alışkın olduğum o muhteşem gülümsemenin bir an bile eksilmemesini dilerim. Her yaşın sana daha büyük güzellikler katsın ve her yıl diğer yıldan daha mutlu ol. Doğum günün kutlu olsun teyzeciğim. İyi ki doğdun.
İçeriği Sevdiklerinizle Paylaşın!

Yorum yapın