Zekice Duvar Yazıları – Zekice Yazılmış 10 Duvar Yazısı

Zekice duvar yazıları toplum içerisinde görülmesi istenen bir düşünceyi ifade edebilmek ve görülebilir hale getirmek için sokak aralarında duvarlara yazılan özel bir yazım biçimidir. Mutlaka sonuç odaklı ve özel renklendirmelerle kişilerin kendilerine ait bazı özel düşünceleri çok daha ilgi çekici ve kalıcı hale getirebilmeleri için yapılırlar. Duygusal ifadelerin ve düşünce şekillerinin en iyi şekilde hazırlanarak ifade edilebilmeleri için renklerle güçlendirilebilmesi de çok önemlidir.

En Dikkat Çeken Zekice Duvar Yazıları

zekice duvar yazısı
  • İnandığımız yerden kırıldık.
  • Ziyan olduk ziyadesiyle.
  • Uzaktan iyi insanlarsınız uzak durun.
  • Bir kalbiniz vardı onu hatırlayın.
  • Dürtme içimdeki narı üzerimde beyaz gömlek var.
  • Yanarak soğuduk her şeyden.
  • Poyraz geber inşallah.
  • Keşkeler keş eder.
  • Elimden gelenin fazlasını yaptım. Elimden giden için.
  • Tutunacak bir dalımız kalmadı, tutunamıyoruz.
duvar yazıları word ile paylaş devamı

Zekice Duvar Yazıları Nasıl Yazılır?

Duvar yazıları sanatsal ve çok özel bir ifade biçimidir. Duygu ve düşüncelerinin en şeffaf haliyle çok sayıda kişi tarafından görülebilir kılınması için hazırlanan zekice duvar yazısı mutlaka çok iyi bir şekilde incelenmelidir. Toplumsal veya tamamen kişisel bir gruba dahil olarak bir düşüncenin yansıtılabilmesi için kelimelerin çok iyi şekilde telaffuz edilmesi ve bir duvara çok doğru bir şekilde konumlandırılması gereklidir. Özellikle yazım sırasında kullanılan renklerin uyumu veya uyumsuzluğu dikkat edilmesi gereken diğer maddelerden biri olacaktır.

komik zekice duvar yazıları

Duvara Yazı Yazan Kişilere Ne Denir?

Duvara yazı yazmak için çok daha ilgi çekici ve estetik bir yazının ortaya çıkmasına sebep mantıklı ve ironik bir şekilde düşünmek gerekli olacaktır. Duvar yazısı yazan kişiler genellikle toplum içerisinde yetenekleri ve düşünce tarzları ile ön plana çıkmakta olup Grafiti sanatçısı olarak kabul görebilmektedir.

Düşüncelerini, etkileyici bir şekilde iletebilmek ve beraberinde çok daha dikkat çekici bir şekilde yansıtabilmek adına herhangi bir alana yazı yazılması duvar yazısı olarak adlandırılabilmektedir. Genellikle yazı yazan kişinin bilinmemesi ve bir mahlas ile isimlendirilmesi ile dikkat çeken çarpıcı sözlerin ortaya çıkarılması ile ortaya çıkabilmektedir.

efsane olmuş zekice duvar yazıları

Grafiti Nedir? Nasıl Yapılır?

Grafiti yazımı çok sanatçı yeteneğine sahip kişiler tarafından hazırlanan nükteli ve özel cümlelerin duvara yansıtılmasıdır. Genellikle topluma açık alanlarda özel bir yazı stili ve farklı semboller kullanılarak hazırlanır. Püskürtülerek veya özel bir çizim tarzı ile oluşturulabilmektedir.

Zekice Duvar Yazıları Yazarken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Duvar yazıları yazılırken mutlaka kimlik ve yazının içeriğinin uyum içerisinde olması kişinin kendini en iyi şekilde ifade edebilmesi sağlanmalıdır. Geniş ve dikkat çekici bir şekilde hazırlanabilmesi ise zekice duvar yazılarının etkileri ortaya çıkarılabilmesi için çok önemli detaylardır. Özellikle kişilerin çok daha etkileyici bir şekilde düşüncelerini aktarabilmeleri için renk seçimlerine dikkat edilmelidir.

duvar yazısı zekice yazılmış

Zekice Duvar Yazılarının Özellikleri Nelerdir?

Duvar yazıları özellikleri mutlaka çok dikkatli bir şekilde incelenmelidir. Renkler, yazıyı yazan sanatçının kendini doğru ifade edebilmesi ve beraberinde mutlaka doğru bir şekilde yansıtılan sözcüklerin bulunması çok önemlidir.

Duvar Yazılarının Etkileri Nelerdir?

Kişilerin toplumu etkilemek ve kendine özel düşüncelerini duygusal alanları dahilinde yansıtabilmelerini sağlamak için hazırladıkları zekice duvar yazıları etkisi çok büyüktür. Tamamen doğru bir ifade tarzı ile beklentinin çok daha üzerinde bir karşılık alabilmeleri de mümkündür.

İçeriği Sevdiklerinizle Paylaşın!

Yorum yapın