Kocayı Elde Tutmanın Yolları

Büyük hayallerle başlanan evliliklerin birçoğu erkeklerin zaman içinde evden ve eşlerinden uzaklaşması ile kadınlar için kelimenin tam manasıyla bir kabusa dönüşüyor. Bunda elbette biz kadınların eşlerimize karşı davranışlarımız da belirleyici rol oynayan etkenlerin ilk sırasında yer alıyor. Oysaki eşini elinde tutmak isteyen kadınların yapabileceği birçok şey, alabilecekleri çeşitli önlemler var. İşte kocayı elde tutma yolları.

kocanı kendine bağla kitabı yazımız

Esprili olun

Her erkek kedinizi güldüren, birlikte eğlenceli zaman geçirdiği kadını sever, kocayı elde tutma yolları içinde en etkili olanlarından biri eşinize espriler yapmak, birlikte gülmektir. Emin olun birlikte gülebilen çiftlerin ilişkileri her zaman taze kalır.

Bakımınıza özen gösterin

Klasikleşmiş bir söylem vardır; evlenen kadınlar kendine bakmayı bırakır şeklinde ki bu pek de yalan değildir. Çoğu kadın kendini evlilik rehavetine bırakarak bakımlı olmayı unutur. Sakın siz de bu hataya düşmeyin zira kocayı elde tutmanın yollarından biri de daima bakımlı olmaktır.

Eşinizi sıkmaktan kaçının

Erkeklerin eşlerinden uzaklaşmalarının önemli sebeplerinden biri de üstlerinde baskı kurulmasıdır. Bu sebeple kocasını elinde tutmanın yolunu onu sıkmak, üzerinden baskı kurmak sanan kadınlar kesinlikle çok yanıldıklarını bilmeliler. Eğer eşinizle sağlıklı ve mutlu bir ilişki yaşamak istiyorsanız onu sıkmaktan olabildiğince uzak durmalısınız.

Sıradanlıktan uzak yemekler pişirin

Erkeğin kalbine giden yol tabi ki birazcık midesinden geçiyor, ancak sizi bunun bir adım ötesine geçebilir ve yapacağınız sıra dışı yemeklerle kalbini kazanmakla kalmayıp size hayran olmasını da sağlayabilirsiniz.

İçeriği Sevdiklerinizle Paylaşın!

Yorum yapın