Kocamı Nasıl Mutlu Ederim?

Her kadın zamanı gelince evlenmeyi ve mutlu bir yuva kurmayı hayal eder, ancak evlilik hayali gerçekleşse de aynı şey mutluluk için geçerli olmayabiliyor ve pembe hayaller ile çıkılan evlilik yolunda birçok kadın kendini mutsuz bir eş ile baş başa kalmış bir halde bulur. Bu elbette hoş bir durum değildir ancak bu durumu değiştirmek de bizlerin elindedir. İşte eşinin mutsuzluğundan rahatsız olan ve kocamı mutlu etmenin yolları nedir diye düşünen hanımlara yardımcı olacak altın değerinde bilgiler.

Kocanızı sıkmayın
Birçok erkeğin evlilik hayatında mutsuz olmasının ana sebebi eşleri tarafından çok sıkılmaktır. Eşinizin her şeyine müdahale etmeniz, arkadaşları ile zaman geçirmesine izin vermemeniz mutsuz olmasını sağlamaktan başka bir işe yaramaz, bu nedenle kocamı nasıl mutlu ederim diye düşünen her kadının yapması gereken ilk şey eşini sıkmaktan vazgeçmektir.

Cinsel yaşamınızı renklendirin
Erkekler için cinsellik çok önemlidir ve kocanı mutlu etmenin yolları denilince cinselliği atlamak olmaz. Kocasını mutlu etmek isteyen her kadının cinsel hayatlarını renklendirmesi, birlikte düzenli ve tatmin edici bir cinsel yaşam sürdürmeye özen göstermesi gerekir. Eğer cinsel yaşamınızda monotonluk söz konusuysa ve kocamı yatakta nasıl mutlu ederim diye düşünüyorsanız iç gıcıklayıcı gecelikler, seksi iç çamaşırları gibi detaylar kullanarak cinsel hayatınıza renk ve heyecan katabilir ve bu yolla eşinizin hem mutlu olmasını hem de size olan aşkının alevlenmesini sağlayabilirsiniz.

Neşeli ve konuşkan olun
Hiçbir erkek evde asık suratla oturan bir eş istemez ve eğer bu şekilde davranırsanız eşinizin mutsuz olması kaçınılmazdır. Dolayısıyla kocanı mutlu etme yolları içinde en önemlilerinden biri de güler yüzlü olmaktır. Kocanızı işten geldiğinde güler yüzlü karşılamanız ve onunla her fırsatta ilgisini çeken konularda sohbet etmeniz de mutlu olmasını sağlar.

Ailesi ile uyumlu olun
Çoğu kadının yaptığı en büyük hatalardan biri eşinin ailesi ile sürekli bir itişme halinde olmaktır ve bu durum tüm erkekler üzerinde hem baskı yaratır hem de ciddi anlamda mutsuz olmalarına neden olur. Bunun tam tersi ise, yani eşinizin ailesi ile sıcak ilişkiler kurup uyumlu olmanız kocanızın kendini çok mutlu hissetmesini sağlar.

Son olarak bu konuda mutlaka okumanızı tavsiye ettiğimiz bir kitap var. Yazarı Defne Meriç olan Kocanı Kendine Bağla isimli bu kitapta özel yöntemler bulunmakta kitabı aşağıdan ulaşabilirsiniz.

İçeriği Sevdiklerinizle Paylaşın!

Yorum yapın