Kocam Benimle İlgilenmiyor Ne Yapmalıyım?

Kadınlar yaradılış olarak ilgi görmeye erkeklerden çok daha düşkünler ve birçok kadın eşinden yeterli ilgiyi göremediğinden yakınıyor. Erkekler eşlerine evliliğin ilk günlerinde daha çok ilgi gösterirken bu ilgi zamanla azalıyor ve bu durum kadınlar için gerçek bir hayal kırıklığı ve üzüntü kaynağı oluyor. Peki, kocanız sizinle ilgilenmiyorsa ne yapabilir, eşinizin sizinle eskisi gibi ilgilenmesini sağlayabilirsiniz?

Siz kocanızla yeterince ilgileniyor musunuz?

Kocam benimle ilgilenmiyor diyen bir kadının kendine sorması gereken ilk soru “ben kocamla yeterince ilgileniyor muyum?” olmalı. Erkekler kadınlar kadar ilgiye düşkün olmasalar da elbette her erkek eşinden yeterince ilgi görmek ister. Bu nedenle kocanızın sizinle ilgilenmesini istiyorsanız siz de onunla ilgilenmelisiniz.

Kendinize bakmayı bıraktınız mı?

Kadınların evlilik hayatında düştüğü en büyük hatalardan biri evlendikten bir süre sonra kendine bakmayı bırakmaları. Kadınların kendilerine bakmayı bırakmaları eşlerinin ilgisinde azalmaya yol açıyor doğal olarak, ayrıca bu durum erkeklerin bakımlı kadınlara karşı kayıtsız kalamamasına da neden olabiliyor ve ihanet ile sonuçlanabiliyor. Eşinizin sizinle daha çok ilgilenmesi için kendinize bakmalı ve eşinizin dikkatini çekmelisiniz.

Feminen dokunuşlar

Birlikte yaşamak beraberinde çiftlerin birbirinin yanında eskisinden daha rahat olmalarını getiriyor, evet çiftlerin birbirlerinin yanında rahat olması tabi ki olumlu ancak bu rahatlık kadınların feminenliği elden bırakması anlamına gelmiyor elbette. Feminen dokunuşlarla evliliğinizi tekrar heyecanlı hale getirebilir böylece eşinizin sizinle daha çok ilgilenmesini sağlayabilirsiniz.

Yatak odası oyunlarının büyüsü

İşte geldik bir kadının kocasının ilgisini çekmek için en önemli silahına, yatak odası oyunları. Evliliklerde cinsel hayat çok önemli ve yetersiz cinselliğin yanı sıra cinsel hayatın monoton bir hale gelmesi de erkeklerin eşlerine karşı olan ilgisinde azalmaya neden olabiliyor. Bu yüzden eşinizin ilgisini taze tutmak için yatak odası oyunlarına başvurmak en etkili yollardan biri. Kulağa çok klişeleşmiş gelse de emin olun ki seksi iç çamaşırları, gecelikler, seksi konuşmalar gibi yatak odasına renk katan unsurlar kocanızın ilgisini çekmenizi çok kolaylaştıracak.

Son olarak ilişkiler konusunda harika sonuçlar alabileceğiniz bir kitap bulunmakta. İlişkiler uzmanı yazar Defne Meriç’in Kocanı Kendine Bağla kitabını okumanızı tavsiye ediyoruz kitabı aşağıdan inceleyebilirsiniz.

Kitabı İncelemek İçin Tıkla!
İçeriği Sevdiklerinizle Paylaşın!

Yorum yapın